Karafka, butelka na wodę Menu 1,4 Litra, mosiężna zatyczka

Kod produktu: 4685839
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 247,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Karafka w kształcie butelki na wodę marki Menu o pojemności 1,4 Litra. Wyposażona w elegancką mosiężną zatyczkę. Serwowana z niej woda lub wino do obiadu, wyglądają bardzo smakowicie, a napełniając z niej szklanki nie obawiaj się o kapanie na blat. Butelka ma wymiar, który łatwo mieści się w drzwiach lodówki, co sprawia, że zawsze będziesz mieć schłodzoną wodę lub wino, przygotowane do serwowania. Wykonana ze szkła dmuchanego ręcznie o najwyższej jakości.

Seria karafek szklanych Menu, inspirowana jest kształtem klasycznych naczyń takich jak butelka mleka. Uchonorowaniem przeszłości jest stylowa zatyczka mosiężna, która utrzymuje zawartość w świeżości. Karafka jest minimalistycznym i wyrafinowanym, przemyślanym naczyniem wykonanym z grubego szkła.

  • Materiał: szkło, silikon, mosiądz
  • Wysokość: 20 cm
  • Średnica: 13,5 cm
  • Pojemność: 1,4 Litra
  • Projekt: Norm Architects

 

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@