Formy do pieczenia Kaiser

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Keksówka 30cm Kaiser Home

145,00 zł
produkt na zamówienie

Papilotki do muffinek Love Kaiser

39,00 zł
produkt na zamówienie

Mała keksówka 20cm Kaiser

53,00 zł
produkt na zamówienie

Keksówka 30cm Kaiser Living

85,00 zł
produkt na zamówienie

Keksówka 25cm Kaiser Living

79,00 zł
produkt na zamówienie

Mała tortownica 24cm Kaiser Living

125,00 zł
produkt na zamówienie

Dlaczego warto wybrać formy do wypieków Kaiser?

Firma Kaiser to lider na rynku jeżeli chodzi o blachy do pieczenia. Niemiecka solidność wykonania gwarantuje wysoką odporność oraz wybór wielu kształtów i wielkości, pozwalających na sporą dozę kreatywności.

Formy do pieczenia Kaiser – właściwości powłoki nieprzywierającej

Producent oferuje tortownice, keksówki, formy do tart, blachy do ciast, foremki do ciast, forby na babkę, formy okrągłe, do tradycyjnych babek czy foremki do muffinek i ciasteczek, a nawet bochenków chleba. Formy do ciast Kaiser wykonane są z wysokiej jakości stali lub stali węglowej. Pokryte są nieprzywierającą powłoką, która jest łatwa do czyszczenia oraz twarda i odporna na zarysowania. To gwarantuje najwyższą trwałość produktów. Formy należy myć ręcznie, aby zachowały właściwości powłoki, jednakże jest do bardzo łatwe i nie wymaga długotrwałego namaczania.

Formy prostokątne marki Kaiser z wyjmowanym dnem

Odczepiane dno, na którym możemy od razu podać wypiek to standard w tortownicach z klamrą. Produkty Kaiser to samo rozwiązanie oferują na większą skalę. Dzięki płytkim formom z wyjmowanym dnem, które wystarczy unieść od spodu, tarty i quiche można podać w całości na stół, bez kłopotów z przekładaniem kruchego ciasta lub konieczności serwowania od razu w porcjach. Klasycznej klamry użyto również w formie o kształcie serca.

NEWSLETTER
@