Formy do pieczenia Kaiser

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Dlaczego warto wybrać formy do wypieków Kaiser?

Firma Kaiser to lider na rynku jeżeli chodzi o blachy do pieczenia. Niemiecka solidność wykonania gwarantuje wysoką odporność oraz wybór wielu kształtów i wielkości, pozwalających na sporą dozę kreatywności.

Formy do pieczenia Kaiser – właściwości powłoki nieprzywierającej

Producent oferuje tortownice, keksówki, formy do tart, blachy do ciast, foremki do ciast, forby na babkę, formy okrągłe, do tradycyjnych babek czy foremki do muffinek i ciasteczek, a nawet bochenków chleba. Formy do ciast Kaiser wykonane są z wysokiej jakości stali lub stali węglowej. Pokryte są nieprzywierającą powłoką, która jest łatwa do czyszczenia oraz twarda i odporna na zarysowania. To gwarantuje najwyższą trwałość produktów. Formy należy myć ręcznie, aby zachowały właściwości powłoki, jednakże jest do bardzo łatwe i nie wymaga długotrwałego namaczania.

Formy prostokątne marki Kaiser z wyjmowanym dnem

Odczepiane dno, na którym możemy od razu podać wypiek to standard w tortownicach z klamrą. Produkty Kaiser to samo rozwiązanie oferują na większą skalę. Dzięki płytkim formom z wyjmowanym dnem, które wystarczy unieść od spodu, tarty i quiche można podać w całości na stół, bez kłopotów z przekładaniem kruchego ciasta lub konieczności serwowania od razu w porcjach. Klasycznej klamry użyto również w formie o kształcie serca.

NEWSLETTER
@