Kafeteria turystyczna Stanley Adventure 0,95 Litra

Kod produktu: ST-10-02345-002
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 139,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kafeteria turystyczna Stanley Adventure to prosty zaparzacz do kawy, przeznaczony do używania podczas wypraw turystycznych. Urządzenie składa się z garnuszka, nylonowej wstawki i pokrywki zapobiegającej wychładzaniu. Sprawdzi się zarówno podczas parzenia kawy na wolnym powietrzu jak i podgrzewania wody na herbatę. Podwójna, składana rączka, pozwoli zaoszczędzić miejsce podczas przenoszenia i przechowywania.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,95 Litr
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne wolne od BPA, silikon
  • Można myć w zmywarce

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@