Inteligentna lampka biurowa Yeelight Serene Pro

Kod produktu: YLTD04YL
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Lampki na stół, nocne i biurkowe

Opis produktu

Inteligentna lampka biurowa Yeelight Serene Pro - przyjazna dla oczu. Chroń przyszłość swoich oczu dzięki oświetleniu zbliżonemu do naturalnego, bez szkodliwego, niebieskiego światła, bez odblasków. Lampa biurkowa LED Yeelight nie ma bezpośredniego świecenia, gdy znajduje się w standardowej pozycji, ma doskonałą jakość oddawania barw i przechodzi test stroboskopowy z bezpiecznym standardem IEEE Std 1789. Dzięki temperaturze barwowej z krzywej Kruithof, jej światło spełnia zasady zdrowia wizualnego w zakresie widma i rozkładu światła.

Poznaj naturalność światła dziennego

Serene Pro wykorzystuje najnowszą technologię SunLike, tworząc światło bardzo podobne do naturalnego światła dziennego, które ogranicza ilość szkodliwego, niebieskiego światła i chroni oczy. Zastosowana w niej opatentowana technologia, dzięki której stworzono elastyczną lampę biurkową dla wszystkich wysokości. Funkcja inteligentnego timera delikatnie przypomina dziecku o przerwie, aby zapobiec uszkodzeniu oczu.

Zaawansowana technologia SunLike

Korzystając z najnowocześniejszej technologii SunLike, która została nagrodzona przez German Elektronik Best Product Gold Award. Serene Pro wykorzystuje światło fioletowe (podczas, gdy typowa dioda LED wykorzystuje światło niebieskie) do generowania światła, zmniejszając w ten sposób ilość szkodliwego, niebieskiego światła i tworząc lepsze, przyjazne dla oka światło.

Widmo zbliżone do naturalnego światła słonecznego

Przez setki tysięcy lat ewolucji ludzkie oko przystosowało się do naturalnego światła słonecznego. Dlatego im bliższe jest światło naturalne, tym bardziej jest ono wygodne dla oka. Właśnie dlatego Yeelight postanowił zastosować technologię SunLike w swoich jasnych diodach. Dzięki spektroskopii możemy zobaczyć, że światło emitowane z tzw. perełek świetlnych SunLike jest podobne do światła naturalnego, w przeciwieństwie do tradycyjnych fal świetlnych LED.

Przyjazna dla oka dzięki niskiej zawartości niebieskiego światła

Niebieskie światło o długości fali między 420 nm a 450 nm ma duży potencjał penetracji i może bezpośrednio uszkodzić rogówkę, soczewkę oka, a nawet siatkówkę.

Niemiecki certyfikat TUV

Serene Pro redukuje nadmierne, niebieskie światło i może zmniejszyć obrażenia z niego wynikające w delikatnych oczach dzieci. Yeelight otrzymał pełną certyfikację od niemieckiego TUV, ponieważ test RG0 wykazał, że ta lampa biurkowa nie ma zagrożenia dla siatkówki oka.

Nie zawiera stroboskopów, zapewniając płynne i wygodne światło

Serene Pro wykorzystuje filtr RC wysokiej rozdzielczości, który zmienia częstotliwość fal z poprzecznych, podatnych na migotanie na fale podłużne. Zapewnia to stabilne zasilanie i znacznie redukuje światło stroboskopowe (migoczące), które może powodować zmęczenie oczu.

Doskonała jasność i rozproszenie światła

Używając 88 jasnych diod SunLike, Serene Pro emituje światło na powierzchnię, która równomiernie się rozprasza. Serene Pro gwarantuje jasność, unikając odblasków i innych komplikacji. Niezależnie od tego, czy jest to książka przed dzieckiem, czy album na stole, mogą być równomiernie oświetlone.

Naturalne światło zapewniające prawdziwe kolory

Dzięki współczynnikowi oddawania barw RA ≥95 Serene Pro może dokładnie odwzorować kolory tak, jakby były w naturalnym świetle dziennym. W świetle Serene Pro możesz dokładnie rozróżnić podobne kolory, takie jak ciemnoniebieski i czarny, pozwalając realistycznie zobaczyć kolorowy świat.

Wygodna temperatura barwowa dla delikatnych oczu

Serene Pro ma temperaturę barwową 4000K, która odpowiada standardowi branżowemu w zakresie wymagań dotyczących temperatury barwowej ochrony oczu. Światło jest miękkie, ale nie rażące i nie wywołuje senności z powodu wysokiej temperatury barwowej, delikatnie chroniąc oczy.

Inteligentny wskaźnik przypomina o przerwach

Dzieci są naturalnie ciekawskimi istotami, co powoduje, że często są zajęci własnymi zadaniami i zapominają o przerwach. Serene Pro rozwiązuje ten problem, włączając przycisk timera. Przytrzymanie tego przycisku przez 2 sekundy spowoduje zainicjowanie ustawienia ochrony, aby delikatnie przyciemniała i rozjaśniała po określonym czasie, aby ostrzec dziecko, że nadszedł czas na przerwę. Pomaga to chronić oczy i stworzyć dobre nawyki uczenia się dla dziecka.

Inteligentna kontrola przez aplikację

Korzystając z aplikacji Mi Home lub Yeelight, możesz sterować lampą za pomocą smartfonu. Wybierz działania, takie jak tryb symulacji, ustawienie timera lub inne funkcje, aby pomóc dziecku i jego jej oczom.

Lampa biurkowa rosnąca wraz z dzieckiem

Korzystając z opatentowanej techniki projektowania wieloosiowego, Serene Pro można regulować do wzrostu dziecka.

Dostosuj jasność za pomocą dotyku

Dzieci mogą łatwo kontrolować jasność, po prostu przesuwając palcem po suwaku umieszczonym na podstawie lampy.

Inteligentna lampa biurkowa dla inteligentnego ciebie!

 • Materiał: metal, antypoślizgowa podstawa
 • Kolor: złoty - moca gold
 • Waga: 2390 g
 • Współczynnik CRI≥95 Ra
 • Jasność: 100-650lm
 • Temperatura barwowa: 4000 K
 • Zakres regulacji jasności: -10% - +20%
 • Wysokość: 50 cm
 • Głębokość: 33 cm
 • Średnica podstawy: 20 cm
 • Łączność: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
 • Moc: 15W
 • Oprogramowanie na system Android 4.4, iOS 9.0 lub nowsze
 • Napięcie zasilania: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Żywotność LED: 25.000 godzin
 • Instrukcja w formacie PDF
NEWSLETTER
@