Ręczne młynki do kawy Handground

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Handground

Amerykańska marka, która umożliwia społeczności zgromadzonej wokół siebie, wpływać na projektowanie i rozwój swoich produktów. Handground skupia, niezależnie od tego kim się jest, czy profesjonalnym baristą czy domowym amatorem - pasjonatów kawy. Każdy może przyczynić się do stworzenia nowego sprzętu do kawy.

Zaangażuj się w rozwój produktów Handground

Każdego dnia mamy do czynienia z decyzjami i problemami pojawiającymi się podczas procesu tworzenia produktu. Dowiedzieliśmy się, że szybciej podejmujemy lepsze decyzje, zachęcając społeczność kawową do zaangażowania się na każdym etapie procesu tworzenia.

Możesz zgłaszać koncepcje pomysłów na nowe produkty, przekazywać opinie na temat funkcji i możliwych rozwiązań, współzawodniczyć w konkursach wzorcowych i przyczyniać się do podzielenia się swoją opinią na każdym kroku.

W każdej fazie, Twój wkład będzie mieć wpływ i pomoże podejmować decyzje, które będą miały wpływ na produkt końcowy.

Zobacz jak Twoje pomysły ożywają

Od wczesnych renderingów i zdjęć prototypów drukowanych w 3D, do wyzwań inżynierskich, dzielimy się wszystkim, co dzieje się za kulisami z Team Handground.

Naszym celem jest zaangażowanie w rozwój produktu od jego najwcześniejszych etapów i wiedza, jak możemy poprawić i przyspieszyć proces rozwoju produktu.

Każdy cykl powstawania produktów obejmuje setki decyzji i może trwać rok, ale najlepsze uczucie jest, jak użyjesz współtworzonego produktu przy porannym rytuale kawowym.

Ręczne młynki do kawy

Tym sposobem powstają unikalne na skalę światową ręczne młynki do kawy. Są wynikiem doświadczeń wielu osób, które codziennie stykają się z problemem właściwego sposobu i jakości mielenia różnego rodzaju ziaren kawy.

NEWSLETTER
@