Gumowe wieczko do AeroPress

Kod produktu: Travele Cap
CENA: 42,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Zaparzacz AeroPress to urządzenie, które świetnie nadaje się do zabrania ze sobą w każdą podróż, tą krótszą i dalszą. Dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze, zmieści się do każdego bagażu. Kupując AeroPress brakuje w nim tylko przysłowiowej - kropki nad i. Dlatego też marka Able wyszła naprzeciw oczekiwaniom projektując Travel Cap.

To proste, gumowe wieczko do AeroPress, to przykrywka wykonana z bezpiecznego elastomeru, która idealnie do niego pasuje. Pozwala na przenoszenie ziaren lub zmielonej kawy w urządzeniu, bez potrzeby używania dodatkowych pojemników na kawę. Znajduje również zastosowanie przy parzeniu kawy metodą invert.

  • Materiał: guma
  • Wyprodukowano w USA

Kategorie, w których występuje produkt:

AeroPress to zaprojektowane przez Alana Adlera, proste urządzenie, które służy do zaparzania kawy. Kawa przygotowana w tak prosty sposób nie traci swojego prawdziwego smaku i aromatu. Prosty zaparzacz do kawy, zysła ogromną popularność na całym świecie. Każdy, który choć trochę interesuje się sposobami parzenia kawy i dąży uzyskania dobrego smaku, spotka się z tym urządzeniem.

NEWSLETTER
@