Noże kuchenne Global NI

Nowe noże kuchenne Global NI mają wszystkie cechy jakościowe, jakich można oczekiwać od globalnej serii noży - niezrównaną, nowatorską, stylową unikalną konstrukcję i precyzyjną równowagę i balans pomiędzy ostrzem a rękojeścią. Ale na tym się nie kończą ich zalety. Dzięki nowej konstrukcji uchwytu i orientalnemu kształtowi, różnice pomiędzy klasycznymi seriami noży Global a NI to dużo lepszy uchwyt i większa precyzja krojenia. Zaprojektowana przez kreatywnego wizjonera Komina Yamadę, nowa gama Global NI jest już uznawana przez ekspertów za jedne z najlepszych profesjonalnych noży kuchennych na rynku.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do
Aktualnie wybrany producent nie posiada produktów w tej kategorii.

Noże kuchenne Global NI

Nowe noże kuchenne Global NI mają wszystkie cechy jakościowe, jakich można oczekiwać od globalnej serii noży - niezrównaną, nowatorską, stylową unikalną konstrukcję i precyzyjną równowagę i balans pomiędzy ostrzem a rękojeścią. Ale na tym się nie kończą ich zalety. Dzięki nowej konstrukcji uchwytu i orientalnemu kształtowi, różnice pomiędzy klasycznymi seriami noży Global a NI to dużo lepszy uchwyt i większa precyzja krojenia. Zaprojektowana przez kreatywnego wizjonera Komina Yamadę, nowa gama Global NI jest już uznawana przez ekspertów za jedne z najlepszych profesjonalnych noży kuchennych na rynku.

Nowy kształ noży japońskich

Ta seria oferuje nowy kształt z dłuższym uchwytem, który zapewnia użytkownikowi doskonałą precyzję cięcia. Końcówki noża są niewiarygodnie mocne i zaprojektowane w orientalnym stylu, aby zapewnić najwyższy poziom dokładności cięcia. Ergonomiczny kształt "kasztanowego" uchwytu, pozwala na podniesienie komfortu u profesjonalnych użytkowników, którzy pracują nożami kilka/kilkanaście godzin na dobę.

Nowe odczucia w użytkowaniu noży kuchennych

Ostrza w serii NI są grubsze, co zwiększa ich wagę i komfort użytkowania. Co ciekawe, noże zachowują lekkość w połączeniu z super mocną stalą CROMOVA firmy Global. Ta kombinacja daje naprawdę wyjątkową gamę noży, która spełnia bardzo wysokie standardy marki Global.

Perfekcyjne rękojeści noży Global

Pusty w środku uchwyt jest wypełniany odpowiednią ilością piasku, aby uzyskać prawidłową równowagę.

CROMOVA stal nierdzewna

Ostrze jest ręcznie kute z wyjątkowo twardej stali nierdzewnej CROMOVA 18, hartowane w lodzie i utwardzane w celu zapewnienia odporności na korozję.

NEWSLETTER
@