Garnki ceramiczne i porcelanowe Revol

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Francuska firma Revol przykłada ogromną wagę do każdego rodzaju produkcji – od projektowania wyglądu przedmiotów, przez stworzenie własnej mieszanki, do wykonania ceramiki, po jakość końcowych wyrobów. Garnki Revol cechuje piękny wygląd, pasujący do rozmaitych stylów kuchni, a przede wszystkim ogromna uniwersalność zastosowań.

Garnki porcelanowe marki Revol – niezawodność i wszechstronność

Materiał, z jakiego wykonane są garnki porcelanowe marki Revol, równie dobrze zniesie wysokie temperatury w piekarniku co wstawienie do zamrażalnika. Naczynia te nadają się do gotowania na każdej kuchence, także indukcyjnej. Dużą wygodę użytkowania zapewni możliwość mycia w zmywarce. Garnki Revol mają nienagrzewające się uchwyty oraz różnokolorowe pokrywki. Są nie tylko bardzo wielofunkcyjne, ale także i ładne – kolorowe pokrywki ożywią kuchnię oraz stół.

Garnki ceramiczne alternatywą dla żeliwnych

Znakomitej jakości garnki ceramiczne wytwarzane przez markę Revol mogą świetnie zastąpić naczynia żeliwne. Tak jak one nadają się do zapiekania w piekarniku oraz do podania prosto na stół, umożliwiają powolne gotowanie aromatycznych i soczystych potraw. Gładka powierzchnia przypomina emalię. Przy tym porcelanowe garnki są znacznie lżejsze od tych żeliwnych oraz łatwiejsze do umycia.

NEWSLETTER
@