Garnki ceramiczne Emile Henry

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Garnki ceramiczne marki Emile Henry łączą w sobie znakomite właściwości materiału, jakiego użyto do ich produkcji, oraz ciekawy wygląd. Z pewnością znajdą wielbicieli wśród miłośników tradycyjnych kuchni całego świata.

Garnki ceramiczne Emile Henry idealne do duszonych i pieczonych potrawek

Tego rodzaju naczynia idealnie nadają się do przyrządzania wszelkiego rodzaju potrawek, dań duszonych oraz zapiekanych. Ceramiczne ścianki równomiernie rozprowadzają ciepło i długo je utrzymują na równym poziomie, dzięki czemu potrawy są soczyste i aromatyczne. Idealne będą dla tych, którzy lubią gotowane w wersji slow. Garnki ceramiczne Emile Henry wytwarzane są z tradycyjnych materiałów, a gładka powierzchnia zapobiega przywieraniu oraz pozostawaniu resztek jedzenia, tłuszczu i bakterii.

Tagine ceramiczny marki Emile Henry – kulinarna egzotyka dla każdego

Tagine to naczynie o charakterystycznym kształcie, używane do tradycyjnego gotowania w krajach Afryki Północnej, przede wszystkim w Maroku. Taką samą nazwę nosi też przyrządzona w nim potrawa – najczęściej mieszanka różnych mięs z aromatycznymi dodatkami. Tagine ceramiczny marki Emile Henry zatrzymuje wewnątrz większość pary wodnej i ułatwia jej cyrkulację. Podczas powolnego gotowania potrawy nie wysychają więc, ale są delikatne i soczyste. Przyrządzić w naczyniu można dania z mięs, ryb i warzyw.

NEWSLETTER
@