Ręczniki kuchenne Garnier-Thiebaut 100% bawełna

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Bawełniane ręczniki i ściereczki kuchenne Garnier-Thiebaut

Kolekcja tekstyliów kuchennych Garnier-Thiebaut wnosi pozytywną energię do Twojego domu dzięki swojemu know-how, własnemu stylowi, który bawi się modą i kolorami. Od delikatnych bieżników i obrusów stołowych i akcesoriów kuchennych po tekstylia łazienkowe, Garnier-Thiebaut oferuje nastrojową gamę.

Wyrażając kreatywność i know-how, Garnier-Thiebaut od 186 lat ma siedzibę w sercu Wogezów, gdzie tworzy najpiękniejsze, bawełniane ściereczki kuchenne, które wnoszą do kuchni elegancję, fantazję i jakość życia.

Marka wyposaża największe pałace i renomowane lokale gastronomiczne w swoje kolekcje wysokiej jakości tekstyliów kuchennych, a od 1995 roku oferuje to wyjątkowe know-how i hotelową jakość osobom prywatnym. Garnier-Thiebaut to marka zbudowana na wartościach ludzkich i rodzinnych. Powstała w 1833 roku z małżeństwa dwóch tkaczy tkanin z Gérardmer w Wogezach, i zachowała ducha przedsiębiorczości i autentyczność tamtych czasów do dziś. Od doboru przędzy po tkany, w tym produkcję kolorów przez mistrzów farbiarstwa, po ekskluzywne wzory i projekty projektantów, zespoły pracują z pasją, aby tworzyć tekstylia jutra. Wspólne wartości autentyczności i bliskości, które opierają się na zaciekłej chęci wyjścia poza i innowację. W Garnier-Thiebaut wyobraźnia i jakość są zawsze obecne w kolekcjach ręczników i ścierek o silnych walorach dekoracyjnych. Dlatego kolekcje oferowane są dwa razy w roku, zgodnie z trendami w zastawie stołowej i dekoracji.

Garnier-Thiebaut, firma zaangażowana… w gospodarcze i lokalne życie obywateli Wogezów. Firma rozwija specjalne relacje z graczami z branży tekstylnej i nie tylko, zastawy stołowej. W szczególności otrzymała etykietę „tekstylia z Wogezów”, Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG), które gwarantuje pochodzenie produktów. Paul de Montclos jest także przewodniczącym Związku Tekstyliów Wschodu i bardzo zainwestował w lokalne życie przemysłowe... w obronie swojego francuskiego know-how: Garnier-Thiebaut jest oznaczony EPV (Entreprise du Patrimoine Vivant) przez Ministerstwo Gospodarki od 2006 roku.

Wskaźnik równości płci: Garnier-Thiebaut jest częścią procesu równego traktowania kobiet i mężczyzn w firmie. Ta wizja podzielona z przedstawicielami pracowników pozwoliła na sporządzenie umowy firmowej na kilka lat. Dziś siła robocza Garnier-Thiebaut składa się z 55% kobiet. W 2020 roku firma uzyskuje wynik 78/100 w indeksie równości płci.

Innowacje i kreatywność

Jednym z charakterystycznych punktów marki Garnier-Thiebaut jest nieustanne łączenie badań i rozwoju z siłą twórczą. Chęć prześcignięcia samego siebie. Garnier-Thiebaut opiera się na tej zdolności do innowacji i tworzenia, tych dwóch motorów wzrostu, aby dać życie wielu oczekiwaniom i marzeniom jednostek w zakresie tekstyliów kuchennych.

Tekstylia kuchenne Garnier-Thiebaut

Garnier-Thiebaut jest wyjątkowa w świecie projektowania i produkcji wysokiej jakości tekstyliów. Od 1995 roku marka opiera się na własnych siłach twórczych poprzez ekskluzywne biuro stylu, które wykrywa trendy i odrzuca je co sezon dla uniwersum Garnier-Thiebaut. Projekty są wyrazem naszych stylistów, którzy nadal rysują ręcznie. Nasi mistrzowie farbiarstwa przekładają intencje projektantów na ekskluzywne kolekcje. Dziś katalog zawierający ponad 1500 referencji kolorystycznych pozwala na nieskończone bogactwo ekspresji. Nieustanne są również poszukiwania nowych splotów, związane z techniką żakardową, aby dążyć do zdziwienia i jak największej ilości efektów wizualnych. Wreszcie marka oferuje każdej jesieni i wiosny bogatą liczbę nowych i zróżnicowanych kolekcji, uzupełnionych o serie limitowane. To dlatego tożsamość twórcza, stylistyczny odcisk Garnier-Thiebaut jest tak charakterystyczny. Styl Garnier-Thiebaut, rozpoznawany po raz pierwszy ze względu na blask, świeżość, fantazję, a także perfekcyjne opanowanie kolorów i wzorów, urozmaicił się, aby zaspokoić odmienne gusta użytkowników na całym świecie. Ze względu na swoje międzynarodowe wpływy, marka była w stanie zaoferować szereg stylów, od historycznego stylu Garnier-Thiebaut do stylu bardziej emblematycznego dla francuskiej sztuki życia, z pragnieniem ekstremalnego wyrafinowania.

Garnier-Thiebaut, synonim autentyczności i szykownego stylu!

NEWSLETTER
@