Garnek do małży Moules Kitchen Craft żółty

Kod produktu: WFMUSSYEL
CENA: 153,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Egzotyczne czy śródziemnomorskie dania stają się coraz bardziej popularne także w Polsce. Wszystko dzięki temu, że świeże krewetki, ośmiornice czy też małże bez problemu możemy kupić w popularnych sklepach spożywczych. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się także specjalistyczne naczynia służące do prawidłowego przygotowywania chociażby owoców morza.

Jednym z takich naczyń jest garnek do małży Moules marki Kitchen Craft. Metalowy, w przepięknym kolorze, ze srebrzystymi elementami ozdobnymi sprawi, że małże w nim przygotowane, urzekną niejedno podniebienie. Garnek posiada wysoką pokrywkę , która pozwala na gromadzenie się pary, pod wpływem której małże stają się gotowe do zjedzenia. Przygotowane w nim przysmaki, z powodzeniem możemy wraz z garnkiem postawić na stole.

  • Materiał: stal pokryta emalią
  • Średnica: 18 cm
  • Pojemność: 2,5 Litra
  • Można myć w zmywarce
  • Można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@