Formy do pieczenia i kratka do studzenia MasterClass Kitchen Craft 7 elementów

Kod produktu: MCSPSBAKE7PC
  opinie: 0
CENA: 408,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Formy do pieczenia i kratka do studzenia MasterClass Kitchen Craft 7 elementów. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym cukiernikiem, czy kompletnie początkującym, który w końcu utknie w cudownym świecie pieczenia ciast, niegdy nie masz za dużo miejsca do przechowywania akcesoriów do pieczenia. Odzyskaj przestrzeń kuchenną dzięki temu profesjonalnemu 7-częściowemu zestawowi do pieczenia.

Cały zestaw po złożeniu zajmuje tylko 41x31x9,5 cm i zmieścisz go w kuchennej szafce i szufladzie, ponieważ cały zestaw zagnieżdża się w przestrzeni największej formy, więc nawet ci z małymi kuchniami mogą teraz piec różne ciasta z miłością.

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do pieczenia wszystkiego, od soczystych, obiadów pieczonych i zdrowych ryb z grilla po słodkie pieczywo bananowe, chrupiące bułeczki, dekadenckie, potrójne ciasteczka czekoladowe i klasyczne babeczki jagodowe, wszystko z wysoką pieczęcią jakości i wyjątkową wydajnością MasterClass. Każdy element jest wykonany ze stali węglowej o dużej grubości, która jest znana w świecie ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość, a nawet prawidłowy rozkład ciepła w celu uzyskania jednolitych wypieków. Zostały one również wykończone 100% powłoką antyadhezyjną, niezawierającą, wolną BPA, która zapewnia bezproblemowe uwalnianie wypieków i szybkie czyszczenie. Możesz więc używać tego zestawu codziennie, nie kwestionując nigdy jego żywotności.

Skład zestawu:

 1. Kratka do studzenia ciasta; 35 x 22 x 2 cm
 2. Blacha do pieczenia, duża, prostokątna; 40 x 27 x 2.5 cm
 3. Forma na 9 dużych muffinek; 24 x 22 x 3.5 cm (wymiar pojedynczej muffinki 6.5 x 4.5 cm)
 4. Prostokątna forma do pieczenia, mała; 24 x 15 x 2.5 cm
 5. Kwadratowa, wysoka forma do pieczenia; 24 x 22 x 6 cm
 6. Prostokątna, wysoka forma do pieczenia; 24.5 x 15 x 6 cm
 7. Duża, prostokątna brytfanna; 41 x 31 x 9.5 cm
 • Wymiary zestawu: 41 x 31 x 9,5 cm
 • Materiał: stal węglowa
 • Powłoka antyadhezyjna, wolna od BPA
 • Temperatura maksymalna: 220oC
 • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Formy do pieczenia i kratka do studzenia MasterClass Kitchen Craft 7 elementów

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@