Forma do ciastek Autumn Nordic Ware

Kod produktu: 87048
CENA: 196,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Forma do pieczenia ciastek Autumn amerykańskiej marki Nordic Ware. Upieczesz w niej 16 bogato dekorowanych ciasteczek o motywach związanych z jesienią: dynia, żołądź, liść winogronowy, indyk na Święto Dziękrzynienia. Tak upieczone ciasteczka nie wymagają już dodatkowej pracy. Same w sobie są oryginalne i przyjemne dla oka.

Forma wykonana została z wysokiej jakości kutego aluminium. Zastosowanie takiego materiały sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i ciastka będą wypieczone równo w każdymi miejscu. Aluminium ma właściwości nieprzywierające co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie. Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta. Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście. Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Wymiary zewnętrzne: 32,4 x 27,6 x 2,54cm
  • Materiał: aluminium
  • Wyprodukowana w USA

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@