Forma do babki Elegant Party Nordic Ware złota

Kod produktu: 58677
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 243,00 zł
ILOŚĆ: -+

Klasyczna forma do babki Elegant Party marki Nordic Ware. Zaokrąglony, symetryczny wzór i otwór wewnątrz babki, nie wymaga dodatkowego jej ozdobienia, wystarczy polać lukierem i ciasto gotowe. Forma wykonana została z wysokiej jakości kutego aluminium o wyjątkowej, złoconej powierzchni.

Zastosowanie aluminium sprawia, że temperatura rozkłada się równomiernie i babka będzie równo wypieczona. Aluminium ma właściwości nieprzywierające co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie.

Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta. Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście.

Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Średnica: 22,26 cm
  • Wysokość: 9,5 cm
  • Pojemność: ok. 2,36 litra
  • Materiał: aluminium
Rozwiń
Produkty powiązane
56,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
229,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
229,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
229,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
Zobacz także

Opinie o Forma do babki Elegant Party Nordic Ware złota

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@