Foremki do wykrawania ciastek Świąteczna Karuzela Kitchen Craft

Kod produktu: SDICUTMERRY7PC
CENA: 66,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Foremki do wykrawania ciastek Świąteczna Karuzela Kitchen Craft. Z tym wyjątkowym zestawem, wykrawanie, pieczenie, ozdabianie ciasteczek może być jeszcze ciekawsze, a efekt końcowy zachwyci i dużych i małych zwolenników łakoci. Zestaw składa się z siedmiu aluminiowych foremek, dzięki którym trójwymiarowe dekoracje nie są już problemem.

Po upieczeniu i złożeniu gotowych ciastek uzyskamy spektakularną, trójwymiarową karuzelę świąteczną z postacią konia i saniami. Ostre krawędzie do wycinania umożliwiają dokładne wykrojenie ciasta, a zaokrąglone brzegi są całkowicie bezpieczne dla dłoni.

Dzięki estetycznemu opakowaniu, zestaw świetnie nadaje sie na prezent.

Przed użyciem zaleca się oprószenie foremek mąką.

Sweetly does it to marka angielskiej firmy Kitchen Craft, oferująca pełną gamę narzędzi, przyborów i akcesoriów do tworzenia, dekorowania, prezentowania i serwowania wypieków, ciastek i ciasteczek.

  • Materiał: aluminium
  • Wymiar największej foremki: 12 x 2,5 cm
  • Myć ręcznie

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@