Foremki do babeczek

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Forma do mini brioszek Mastrad

84,90 zł
produkt niedostępny

Forma do mini babek Mastrad

79,90 zł
produkt niedostępny

Foremki do babeczek

Pieczenie pysznych, domowych babeczek może być prawdziwą przyjemnością, nawet dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze słodkimi wypiekami.

Ważne jest, aby w odpowiedni sposób przygotować się do tego zadania. Niezbędne są oczywiście nowoczesne foremki do pieczenia babeczek, z pomocą których można szybko przygotować dla bliskich słodkości w nietypowej odsłonie. W tej kategorii znajdują się najróżniejsze propozycje dla amatorów ciasteczek, w tym silikonowe foremki do babeczek, formy o kształcie kwiatów, samochodów, gwiazdek czy serduszek.

Foremki do babeczek z dziurką

W naszej ofercie są dostępne między innymi produkty z silikonu, wyróżniające się dużym stopniem elastyczności i odporności na wysokie temperatury. Z łatwością można z nich wyjmować gotowe wypieki, oczywiście z zachowaniem pożądanego kształtu. Godne polecenia są także metalowe foremki do babeczek o charakterze okolicznościowym, nawiązujące do symboliki świąt bożonarodzeniowych. Foremki do pieczenia ciasteczek wyróżnia natomiast satysfakcjonująca wytrzymałość i funkcjonalność.

Warto zaznaczyć, że foremki są zróżnicowane pod kątem ilości wytłoczeń na babeczki – niektóre z nich pozwalają na przygotowanie jednej babeczki, a inne nawet 24 sztuk ciasteczek.

NEWSLETTER
@