Filiżanka do kawy ceramiczna Naturally Cooling Ceramics Magisso

Kod produktu: 70612
Dostępna ilość: 15 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 99,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Marzysz o nowoczesnych, a zarazem praktycznych naczyniach? Bez trudu odnajdziesz takie w naszej ofercie. Przedstawiona filiżanka ceramiczna do kawy fińskiej marki Magisso to niecodzienne połączenie najważniejszych cech o najwyższej jakości. Niebanalny, intrygujący wygląd filiżanki sprawia, że jest ona czymś niezwykle wyjątkowym. Trwałe wykonanie zapewnia odporność na zniszczenia. Ciemny, matowy kolor to coś co zdecydowanie nada Ci poczucia jeszcze większego luksusu i stylu. Duża pojemność oraz ciekawy kształt to kolejne, ale nie jedyne zalety przedstawionego produktu. Nie wahaj się i osobiście przekonaj się jak wiele zalet posiada jeszcze ta wyjątkowa, nowoczesna filiżanka. Z pewnością nie będziesz żałować tego wyboru! Filiżanka będzie doskonała nie tylko do serwowania kawy, ale także do serwowania dipów, sosów, drobnych słodyczy, deserów czy przekąsek.

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Pojemność: 0,35 Litra
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 11 x 8,5 x 11cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@