Naczynia stołowe i ceramika kuchenna Emile Henry

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Ceramika kuchenna Emile Henry

Emile Henry znany i ceniony producent docenianej na całym świecie francuskiej porcelany. Od ponad 160 lat, w samym sercu Francji, w małej miejscowości Marcigny znajduje się fabryka, w której wytwarzane są talerze ceramiczne, porcelanowe naczynia stołowe i ceramika kuchenna najwyższej jakości. Pełna oferta Emile Henry to ogromny wybór form do pieczenia, rondli ceramicznych w stylu Cocotte, naczyń stołowych w stylu bistro oraz akcesoriów kuchennych w styli rustykalnym.

Od niedawna firma wprowadziła do sprzedaży garnki ceramiczne marki Emile Henry przeznaczone dla miłośników tradycyjnej kuchni francuskiej. Wyjątkowość oferty zapewnia najwyższej jakości ceramika, wypalanie w wysokich temperaturach, wytrzymałość na uderzenia oraz odporność produktów na gwałtowne zmiany temperatury. Każdy egzemplarz opatrzony jest pod spodem inicjałem pracownika, który go wyprodukował.

Naczynia stołowe Emile Henry, formy ceramiczne, kociołki ceramiczne, grille ceramiczne, kamień do pieczenia pizzy są wykonane z naturalnych surowców i nie zawierają kadmu ani ołowiu.

NEWSLETTER
@