Duża torba szefa kuchni na noże i narzędzia kuchenne Global

Kod produktu: G-667PRO
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 889,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Luksusowa, duża torba dla zawodowego szefa kuchni, wykonana z solidnego, czarnego nylonu. Można w niej bezpiecznie przewozić noże Global oraz wszelkie akcesoria niezbędne w pracy kucharza, włącznie z książkami czy ubraniem. Walizka charakteryzuje się estetycznym wykonaniem, jest lekka i bardzo pakowna.

Cechy:

  • 11 kieszeni na różnej wielkości noże
  • 3 kieszonki na małe noże lub inne narzędzia kuchenne
  • miejsce na dodatkowe akcesoria, np. ostrzałkę, długopisy, wizytówki
  • wygodna rączka i doczepiany pasek, który można regulować
  • na zewnątrz przezroczysta kieszonka na wizytówkę lub identyfikator
  • całość zapinana na zamek błyskawiczny
  • materiał zewnętrzny: najwyższej jakości nylon

Wysokiej klasy noże należą do najcenniejszych przedmiotów w życiu kucharza, wymagają więc odpowiedniego zabezpieczenia w transporcie i starannej pielęgnacji w przerwach od pracy. Akcesoria do przechowywania noży marki Global są niezwykle wytrzymałe i wykończone z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Doskonale się komponują z nowoczesną estetyką japońskich noży tej samej marki.

Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@