Duża kawiarka aluminiowa G.A.T. Fashion 300 ml

Kod produktu: 103906NE
CENA: 139,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

GAT Fashion to seria klasycznych, aluminiowych kawiarek włoskiego producenta. Oryginalny kształt wzbogacony jest eleganckim, matowym wykończeniem w kolorze czarnym. Z pewnością zadowoli każdego poszukującego estetycznego produktu, dzięki któremu przygotowanie świetnej kawy nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

W tej kawiarce możesz jednocześnie zaparzyć sześć filiżanej espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 300 ml.

Aby zaparzyć prawdziwe, włoskie espresso potrzebujesz jedynie tej kawiarki, dobrej, świeżo zmielonej kawy oraz kilku minut.

Konstrukcja kawiarki Fashion

Aluminiowa kawiarka o matowym wykończeniu w kolorze czarnym. Świetnie wyprofilowana rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym ułatwiają przenoszenie i serwowanie kawy. Pokrywka wykonana jest z aluminium w kolorze srebrnym. Wyprodukowana we Włoszech.

Użytkowanie kawiarki

G.A.T. Fashion może być używana na kuchenkach gazowych oraz elektrycznych. Produkt należy ustawiać tak, aby rączka znajdowała się poza zasięgiem źródła ciepła.

Kawiarkę należy myć ręcznie, bez użycia detergentów. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wybierając rozmiar kawiarki należy pamiętać, że przy każdym zaparzaniu należy przygotować ilość kawy określoną przez producenta.

Jak działa moka?

Kawiarka składa się z górnego zbiornika z uszczelką, filtra oraz dolnego zbiornika. Zmielone ziarna kawy umieszczamy w filtrze, nalewamy wody do dolnego zbiornika poniżej poziomu zaworu bezpieczeństwa i łączymy ze sobą wszystkie elementy. Stawiamy kawiarkę na kuchence i czekamy parę minut. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe!

  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 200 ml
99,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
175,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

G.A.T. włoska marka, która od 1986 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kawiarek oraz akcesoriów do parzenia kawy w tradycyjny sposób. Kawa po włosku parzona w klasycznej kawiarce uzyskuje najlepszy smak i aromat. Popularne na całym świecie produkty GAT, produkowane są teraz w różnych wielkościach, kolorach i rodzajach. Ciesz się swoją ulubioną kawą!

NEWSLETTER
@