Dripper metalowy Hario V60 miedziany z silikonową podstawką

Kod produktu: VDM-02CP

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Zaparzacz Dripper Hario V-60 w kolorze miedzianym, który jest idealny, aby rozpocząć przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. Wyprodukowany w Japonii Drip, pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze. Metoda przelewowa parzenia kawy, zapewnia dużo zabawy i możliwość eksperymentowania z kawą. Zaskocz swoich znajomych tak bogatym smakiem i aromatem kawy jakiego jeszcze nie mieli przyjemności poczuć. A wszystko to z najprostrzą techniką jej przygotowania!

Drip Hario V60-02 pozwala jednorazowo zaparzyć 300-500 ml kawy, co daje od 1 do 4 porcji. Wersja metalowa zaparzacza zdecydowanie zachwyca swoim wyglądem najbardziej spośród wszystkich dripów serii V60. Świetne połączenie ekstrawaganckiego wyglądu z jego funkcjonalnością. Charakteryzuje się on bardzo dobrym poziomem utrzymywania ciepła, oraz lekką i wytrzymałą konstrukcją. Stożkowa forma oraz specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie drippera, zapewniają doskonały przepływ wody. Dripper posiada silikonową podstawkę w celu lepszego dopasowania do naczynia, na którym jest stawiany.

Aby przygotować wyśmienitą kawę niezbędna nam będzie świeżo zmielona kawa wysokiej jakości, filtr, ulubiony kubek lub serwer, oraz waga. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty.

Do plusów tej metody należy także niezwykle łatwa konserwacja. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz umyć dripper pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Pojemność: 300-500 ml (1-4 kaw)
  • Wymiary: 14,5 x 12 x 9 cm
  • Wyprodukowany w Japonii

NEWSLETTER
@