Dripper metalowy Hario V60 czarny z silikonową podstawką

Kod produktu: VDM-02BC
Dostępna ilość: 14 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 239,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Dripper Hario V-60 to zaparzacz, który jest idealny, aby rozpocząć przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. Wyprodukowany w Japonii Drip, pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze. Metoda przelewowa parzenia kawy, zapewnia dużo zabawy i możliwość eksperymentowania z kawą. Zaskocz swoich znajomych tak bogatym smakiem i aromatem kawy jakiego jeszcze nie mieli przyjemności poczuć. A wszystko to z najprostrzą techniką jej przygotowania!

Drip Hario V60-02 pozwala jednorazowo zaparzyć 300-500 ml kawy, co daje od 1 do 4 porcji. Wersja metalowa zaparzacza zdecydowanie zachwyca swoim wyglądem najbardziej spośród wszystkich dripów serii V60. Świetne połączenie ekstrawaganckiego wyglądu z jego funkcjonalnością. Charakteryzuje się on bardzo dobrym poziomem utrzymywania ciepła, oraz lekką i wytrzymałą konstrukcją. Stożkowa forma oraz specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie drippera, zapewniają doskonały przepływ wody. Dripper posiada silikonową podstawkę w celu lepszego dopasowania do naczynia, na którym jest stawiany.

Aby przygotować wyśmienitą kawę niezbędna nam będzie świeżo zmielona kawa wysokiej jakości, filtr, ulubiony kubek lub serwer, oraz waga. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty.

Do plusów tej metody należy także niezwykle łatwa konserwacja. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz umyć dripper pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Pojemność: 300-500 ml (1-4 kaw)
  • Wymiary: 14,5 x 12 x 9 cm
  • Wyprodukowany w Japonii

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@