Dozownik do oliwy i octu Kitchen Craft 50-300ml

Kod produktu: WFITCRUET75
  opinie: 0
CENA: 69,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Doprawianie oliwą z oliwek i octem winnym zdecydowanie poprawia smak wielu ulubionych potraw, dodaje im nowego charakteru i wyrazistości. Oliwa i ocet razem? Znakomity pomysł.

Podwójny dozownik do oliwy i octu marki Kitchen Craft to bardzo efektowny sposób na  przechowywanie domowych przypraw. Wykonany został z ręcznie dmuchanego szkła. Posiada  wewnętrzny zbiornik, co  pozwala na jednoczesne przechowywanie obu płynnych dodatków. Napełnianie i korzystanie z dozownika odbywa się za pomocą wygodnych dwóch szerokich otworów. Dzięki nim czynność ta staje się bardzo prosta, przyjemna i higieniczna.

Dozownik do oliwy i octu Kitchen Craft  został wyposażony w dwie, wykonane z drewna korkowego zatyczki, które chronią przed rozlaniem i zwietrzeniem. Może być myty w zmywarce, po wcześniejszym wyjęciu korkowych zatyczek. Produkt po nalaniu obu płynów tworzy ciekawy wzór. Sam w sobie jest wówczas niezwykle dekoracyjny i oryginalny. Taki zestaw to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. 

  • Pojemność: 50 + 300ml
  • Średnica: 6,5cm
  • Wysokość: 17,4cm
  • Materiał: szkło, korek

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@