Deska do krojenia pieczywa Vitto Legnoart ciemna

Kod produktu: BP-2
CENA: 199,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Deska do krojenia pieczywa Vitto włoskiej marki Legnoart wykonana z twardego drewna jesionowego. Deska ma duży rozmiar, dzięki czemu krojenie zarówno dużych chlebów jak i większych warzyw lub dużej ilości produktów nie będzie sprawiało problemu. Specjalne wyżłobienia powodują, że płyny nie wylewają się poza deskę. Deska składa się z dwóch części:

  • podstawki, wykonanej z włókna drzewnego w kolorze beżowym z charakterystycznymi brązowymi malutkimi włóknami, które rzypominają wyglądem ziarenka piasku. Podstawa posiada antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu nie rysuje powierzchni blatu i nie przesuwa się w trakcie krojenia.
  • jesionowej deska do krojenia pieczywa. Okruszki z pieczywa gromadzone są na podstawce.

Włókno drzewne to mieszanina tworzywa sztucznego z drewnem - to nowy materiał, który nadaje ciekawy wygląd przedmiotom. Do pielęgnacji należy używać wyłącznie ciepłej wody z mydłem.

  • Materiał: drewno jesionowe (deska), włokno drzewne (podstawka)
  • Wysokość: 3,5cm
  • Wymiary: 36 x 23,8cm
  • Projekt: Enrico Albertini

Kategorie, w których występuje produkt:

Legnoart to firma założona w 1946 roku z siedzibą w Omegna, nad brzegiem pięknego jeziora Orta, w północno-zachodnich Włoszech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach na terenie całego Świata. Unikatowa kolekcja LEGNOART powstaje dzięki pracy znanego designera Enrico Albertini oraz jego zespołu doskonałych i znanych projektantów.

NEWSLETTER
@