Deska do krojenia healthy plan by ann kwadratowa

Kod produktu: DDK001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Deski do krojenia drewniane

Opis produktu

Dąb zawsze kojarzy nam się z czymś wyjątkowym, majestatycznym, trwałym i wartościowym. Drewno dębowe jest niezwykle piękne i twarde, dzięki czemu idealnie nadaje się na materiał, z którego można stworzyć trwałe akcesoria kuchenne. Mamy dla Ciebie piękną deskę do krojenia, która została wykonana z dębowego drewna. Kwadratowa deska drewniana HPBA jest więc produktem najwyższej jakości, który musi znaleźć się w Twojej kuchni. Przedstawiona deska, to wyjątkowo praktyczny przedmiot. Posiada dużą powierzchnię użytkową oraz praktyczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie deski, trzymanie jej podczas krojenia lub powieszenie jej w dowolnym miejscu. Twarde drewno dębowe jest odporne na zarysowania, pochłanianie zapachów i kolorów. Widoczne słoje drewna sprawiają, że deska staje się ciekawym elementem dekoracyjnym, który pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Taka deska kuchenna z pewnością ułatwi Ci przygotowanie wielu potraw. Jednocześnie sprawi, że poczujesz się prawdziwym kucharzem, który posiada najwyższej jakości akcesoria kuchenne.

Wybierajcie, eksperymentujcie, bawcie się w kuchni, szukając smaków i aromatów.

Nie wyobrażam sobie życia bez własnoręcznie przygotowanych posiłków. Nie tylko dlatego, że staram się wprowadzać do swojej diety m. in. zamienniki mąki pszennej i jajek, ale również dlatego, że wiem, ile niezdrowych składników znajduje się w gotowym pożywieniu. Często radzę (np. czytelnikom mojego bloga), aby wybierali owoce i warzywa od sprawdzonych, najlepiej stosujących ekologiczne metody uprawy, dostawców.

Według mnie, jednym z najważniejszych akcesoriów kuchennych jest deska do krojenia, dlatego przygotowałam dla Ciebie deskę HPBA. Mam nadzieję, że będzie Ci przypominać, żeby żyć zdrowo i aktywnie i dopingować Cię do uprawiania sportu. Nie zapomnij o przygotowaniu zdrowych posiłków np. do pracy, gdzie jesteś narażony na słodkie przekąski z osiedlowego sklepiku. Domowe laboratorium smaków czas zacząć!

Ania Lewandowska

ZALETY DESKI:

  • wymiary: 27 x 27cm
  • grubość: 1,8cm
  • wykonana z trwałego drewna dębu
  • wyraźnie widoczne słoje drewna
  • powierzchnia przyjazna ostrzom noży
  • wygodny uchwyt do trzymania i zawieszenia
  • wypalone logo HPBA
  • wyprodukowana w Polsce

 

NEWSLETTER
@