Dekorator do ciast z tylkami OXO Good Grips

Kod produktu: 11132900MLNYK
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 68,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Silikonowy dekorator do ciast z tylkami marki OXO z serii Good Grips. Doskonale nadaje się do dekoracji muffinów, tortów, lodowych deserów i innych łakoci. Zestaw składa się z silikonowego zbiorniczka o harmonijkowej konstrukcji, który jest elastyczny, wygodny w użyciu oraz higieniczny i trzech różnych tylek wykonanych ze stali nierdzewnej ułatwiających precyzyjne dekorowanie:

  1. nr 4 - mała okrągła (small round)
  2. nr 38 - zamknięta gwiazdka (closed star)
  3. nr 32 - otwarta gwiazdka (open star)

Szeroki otwór zbiorniczka ułatwia jego napełnianie kremem, bitą śmietaną lub musem owocowym. Kołnierz z tworzywa sztucznego stabilnie utrzymuje dekorator w ręku. Średnica łącznika / przejściówki pasuje do większości standardowych tylek, dzięki czemu zestaw można stale rozbudowywać. Elastyczny zbiornik można łatwo wywinąć na lewą stronę i dokładnie wyczyścić. Wszystkie elementy można myć w zmywarce. Materiały, z których wykonano dekorator są wolne od BPA. Uwaga: podczas napełniania nie naciskać mocno dekoratora, aby masa cukiernicza nie wypłynęła, zanim zostanie zakręcony.

  • Wysokość: 10,5cm
  • Średnica: 7,6cm
  • Pojemność: 120ml
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@