Czerwone owoce świeca zapachowa hygge The Olphactory

Kod produktu: ZVV402RRTO
Marka: Lacrosse
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 59,00 zł
ILOŚĆ: -+

Red Fruits świeca zapachowa, hygge The Olphactory - czerwone owoce

Znajdź czas dla siebie ... Te inspirujące świece wykonane z wosku roślinnego wypełnią Twój dom zapachami olejków eterycznych. Wszystkie stworzone po to, aby docenić kwitnące chwile w których żyjesz. Ciesz się chwilą relaksu, jasnością naszej ręcznie robionej świecy. Pozwól, by perfumy The Olphactory uczyniły twoje standardy bardziej wyjątkowymi.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpieczaj przed zabrudzeniem.

Czas palenia od 30 do 40 godzin.

  • Wysokość: 9,8 cm
  • Średnica: 8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Zapach: czerwone owoce
  • Czas palenia: 40 h
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Czerwone owoce świeca zapachowa hygge The Olphactory

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@