Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Hario V60 Power Buono 0,8 Litra

Kod produktu: EVKT-80E-HSV
CENA: 819,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Hario V60 Power Buono o pojemności 0,8 Litra to najbardziej zaawansowany model czajników Hario. Wyróżnia go elektryczne zasilanie oraz regulacja temperatury wody. Jest szczególnie przydatny przy zaparzaniu kawy metodami alternatywnymi jak Drip, Chemex czy Aeropress.

Temperatura, do której ma zostać podgrzana woda jest regulowana za pomocą przycisków na przednim panelu. Aktualna temperatura wody jet wyświetlana na bieżąco podczas podgrzewania. Dostępny zakres regulacji temperatury to 60-96 stopni Celsjusza - czujnik znajduje się w miejscu łączenia korpusu z szyjką. Dodatkowo, dzięki funkcji utrzymywnia ciepła, woda będzia miała wybraną temperaturę przez 15 minut.

Wyprofilowana szyjka czajnika zapewnia pełną kontrolę nad strumieniem wody przelewanej do filiżanki czy drippera. Dzięki temu masz wpływ na tempo oraz miejsce, w które kierujesz wodę. Minimalistyczny i industrialny design, oraz precyzja nalewania zdecydowanie wyróżniają Buono Kettle na tle innych czajników.

Czajnik posiada zabezpieczenie, które zapobiega uruchomieniu bez wody wewnątrz. Nadmiar kabla może być zwinięty i umieszczony w podstawie czajnika.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 0,8 Litra
  • Wymiary: 29,5 x 15,6 cm
  • Wysokość: 17,5 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@