Czajnik elektryczny 0,8 Litra Hario Buono V60

Kod produktu: EVKB-80E-HSV
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 319,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Czajnik elektryczny marki Hario Buono V60 to niezbędnik każdego baristy. Przeznaczony zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego. Jego wyjątkowy kształt został tak zaprojektowany, aby był precyzjny i przydatny przy zaparzaniu kawy metodami alternatywnymi, takimi jak Drip, Chemex czy Aeropress.

Bezprzewodowy czajnik elektryczny z serii V60, dzięki odpowiednio wyprofilowanej szyjce wylewowej, zapewnia pełną kontrolę nad strumieniem gorącej wody. Dzięki temu masz wpływ na tempo oraz miejsce, w które ją kierujesz. Minimalistyczny i industrialny wygląd, oraz precyzja nalewania zdecydowanie wyróżniają Buono V60 na tle innych czajników, przeznaczonych dla baristów.

Czajnik Buono V60 wyposażony jest w zabezpieczenie, które zapobiega uruchomieniu go bez wody wewnątrz. Konstrukcja czajnika wykonana jest ze stali nierdzewnej z elementami z tworzywa sztucznego. Nadmiar kabla może być zwinięty i umieszczony w podstawie czajnika.

  • Materiał: stal, tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 0,8 Litra
  • Pojemność minimalna: 0,15 Litra
  • Moc: 900-1000W
  • Długość przewodu zasilającego: 0,75 metra
  • Czas zagotowania pełnego czajnika: ok. 5 minut
  • Wymiary: 29,5 x 15,6 x 17,5 cm

Poniższy film przedstawia przykładowe użycie czajnika Hario Buono w parze z Chemexem.

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@