Akcesoria kuchenne Stelton Cylinda Line

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Stelton Cylinda-Line

Stelton Cylinda-Line to seria akcesoriów stołowych i koktajlowych, które od pierwszej dekady działalności marki są jedną z jej wizytówek i najbardziej cenionych kolekcji.

Cylinda-Line – projekt mistrza designu

Cała seria akcesoriów Stelton Cylinda-Line zaprojektowana została w roku 1967, zdobywając od razu nagrody za design i do dziś zalicza się do najważniejszych produktów marki Stelton. Przedmioty te zaprojektował Arne Jacobsen – jeden z czołowych twórców światowego modernizmu. Zajmował się on architekturą, włącznie z wystrojem wnętrz, jak również projektowaniem użytkowych przedmiotów. Te we wszystkich krajach skandynawskich tworzone są na najwyższym poziomie.

Nowoczesna prostota Stelton Cylinda-Line

Zaparzacze, akcesoria stołowe, oryginalna misa do sałatki, popielniczka czy podstawki – wszystko to ma idealnie prosty, a przy tym zaskakująco wyrafinowany kształt i szlachetne satynowe wykończenie nierdzewnej stali. Dzięki cylindrycznym kształtom akcesoria Stelton Cylinda-Line w momencie swojego powstania musiały wyglądać na tle tradycyjnych form wręcz kosmicznie. Minęło już pół wieku, a one nadal wyglądają równie nowocześnie, okazując się naprawdę ponadczasowymi.

NEWSLETTER
@