Pojemniki, kubki i butelki na wodę CoolGear

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Butelka Straightwall CoolGear zielona

49,00 zł
produkt na zamówienie

Innowacyjne, ekologiczne, zdrowe, unikatowe kubki CoolGear

Organizm człowieka nieustannie potrzebuje dużych ilości płynów. Nie możemy więc zrezygnować z ich ciągłego dostarczania. Jeśli więc picie różnych napojów jest nieodłącznym elementem naszej codzienności, powinniśmy zadbać o to, aby ta prozaiczna czynność nabrała nowego charakteru. Oferta marki CoolGear idealnie pasuje do tego zadania. Producent ten specjalizuje się w produkcji różnego typu kubków oraz butelek na napoje. Nie są to jednak zwykłe naczynia.

Kubki termiczne i butelki na wodę CoolGear to wyjątkowe stylizacje, jakich pragnie każda młoda, aktywna osoba. Pomysłów jakie zastosował producent nie da się określić jednym słowem. To trzeba zobaczyć! Butelki izolacyjne oraz bidony użyjesz np. podczas pieszych wycieczek czy biegania. Wszystkie pojemniki na lunch CoolGear to solidne wykonanie, szczelność i utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju. Dzięki tej marce możesz zawsze mieć przy sobie swój ulubiony sok, herbatę czy kawę, a wszystko to w nowoczesnym kubku, zachwycającym swoją niebanalną stylizacją. Dzięki CoolGear zwyczajny napój stanie się czymś wyjątkowym!

Pojemniki obiadowe CoolGear to nowoczesne produkty, powstałe z zastosowaniem najlepszych materiałów - tworzysz sztucznych oraz silikonu, certyfikowanych do użytkowania z produkami spożywczymi. Twoje bezpieczeństwo przede wszystkim.

Zapoznaj się ofertą już dziś!

Z naszego bloga

Butelki z wkładem żelowym - Cool Gear

NEWSLETTER
@