Cooler do wina White Line Magisso

Kod produktu: 70634
  opinie: 0
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 270,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Cooler do wina z nowej serii White Line marki Magisso. Nowoczesne, czarno-białe wykończenie i niezwykły, designerski styl sprawiają, że ten wyjątkowy pojemnik do chłodzenia będzie nie tylko praktycznym naczyniem, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który idealnie odzwierciedla najnowsze trendy. Elegancki pojemnik z czarnej terakoty sprawi, że każdy schłodzony w nim trunek nabierze zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. Skończ więc z nudnymi, niemodnymi akcesoriami barowymi, a postaw na nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Wszystko to odnajdziesz właśnie w tym wyjątkowym coolerze ceramicznym, wykonanym z czarnej, eleganckiej terakoty.

Ceramiczne naczynia z serii White Line wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować białą kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Materiał: czarna terakota, biała ceramika
  • Wysokość: 21 cm
  • Średnica: 11,6 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Projekt: Simon Stevens

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@