Ceramiczny pręt do ostrzenia noży kuchennych Kyocera 23cm

Kod produktu: CSW-18
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 125,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Długi, ceramiczny pręt do ostrzenia noży kuchennych marki Kyocera. Ceramiczny pręt przeznaczony jest do ostrzenia wszelkiego rodzaju kuchennych noży stalowych, nożyczek kuchennych oraz innych narzędzi tnących używanych w kuchni. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki, pręt zapewnia doskonałe rezultaty przy każdym ostrzeniu. Dla zwiększenia efektywności ostrzenia, jedną stronę pręta pokryto charakterystycznym żebrowaniem, które przyspiesza ostrzenie, natomiast druga strona to gładka powierzchnią polerującą.

  • Długość bez rączki: 23cm
  • Materiał: ceramika, tworzywo sztuczne

Uwaga!

Musak ceramiczny jest doskonałym narzędziem do podtrzymywania ostrości noża. Produkty tego typu stosuje większość kucharzy na całym świecie, ale tępe noże należy ostrzyć na kamieniach ceramicznych o różnej ziarnistości, zaczynając od granulacji 200-400, aby ukształtować ostrze, a kończąc na granulacji sięgającej 3000-8000, w celu wypolerowania krawędzi tnącej.

Kategorie, w których występuje produkt:

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@