Butelka termiczna - szminka 0,3 Litra Lurch fiolet berry red

Kod produktu: LU-00240954

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Butelki termiczne na wodę

Opis produktu

Butelka termiczna - szminka 0,3 Litra Lurch fiolet berry red. Pomadka? Nie, to mini termos wykonany ze stali nierdzewnej! Niezależnie od tego, czy chodzi o kino, operę czy tor wyścigowy - ta ultralekka pomadka (waży tylko 145g) zmieści się w każdej kieszeni jako stały towarzysz. Dzięki nowemu procesowi produkcyjnemu uzyskujemy niezwykle lekką stal nierdzewną o niezmiennej jakości. Butelka ze stali nierdzewnej Lipstick jest jedną z naszych najgorętszych nowości w 2021 roku! Dzięki butelce o pojemności 0,3 litra dajemy Ci stylowego towarzysza w dłoni lub jeszcze lepiej w torebce. Butelka - szminka zachwyca modnym kolorem szminki i rozmiarem, który idealnie leży w dłoni. Butelka jest pokryta połyskującą, metaliczną farbą, która przyciąga wzrok. Dzięki temu możesz być pewna uważnego spojrzenia swoich przyjaciół.

Co sprawia, że ​​butelka w formie szminki jest tak wyjątkowa?

Opracowując projekt, projektanci marki Lurch uwzględnili przede wszystkim życzenia i potrzeby fanek. Szminka została zaprojektowana przez kobiety. We wszystkich, przeprowadzonych ankietach, kupujący przykładali szczególną wagę do łatwego w obsłudze rozmiaru i niskiej wagi. Przy 145 g szminka waży mniej niż większość popularnych smartfonów. Celem było opracowanie butelki, która wygodnie mieści się w torebce, nie wydaje się gruba i można ją zabrać wszędzie. Aby móc to zrobić, wykorzystano nowy proces produkcyjny, aby dopasować rozmiar szminki tak, aby pomimo niewielkich rozmiarów zmieściło się w niej dokładnie 300 ml.

Butelka jest modna i kobieca i, jak nazwa wskazuje, został oparta na wyglądzie szminki. Projekt naprawdę wygląda świetnie i zachwyca swoją wyjątkowością. Również fakt, że butelka nie jest zwykłą butelką do picia ze stali nierdzewnej, ale prawdziwą butelką próżniową!

Lipstick izoluje i pielęgnuje Twój ulubiony napój! Na co czekasz? Zdobądź własną szminkę i doświadczaj czystego stylu życia we wszystkich swoich zajęciach!

  • Pojemność: 0,3 Litra
  • Wysokość: 18 cm
  • Średnica: 5,5 cm
  • Średnica otworu do picia: 4,2 cm
  • Waga: 145 g
  • Materiał: stal nierdzewna 18/8
  • Myć ręcznie
NEWSLETTER
@