Butelka termiczna, stalowa na wodę, czerwona Aladdin 0,55 Litra

Kod produktu: 10-09425-002
Marka: Aladdin
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 112,00 zł
ILOŚĆ: -+

Butelka termiczna, stalowa na wodę, czerwona Aladdin 0,55 Litra. Wyposażona w wygodny, silikonowy uchwyt do przenoszenia w kształcie pętelki, który ułatwi trzymanie butelki podczas przenoszenia. Szeroki wlew zamknięty jest 100% szczelną zakrętką, dzięki czemu łatwo butelkę napełnić i umyć. Właściwości termiczne pozwalają na utrzymanie temperatury zimnej wody przez nawet 9 godzin. Pokryta farbą proszkową o matowym wykończeniu sprawia, że nie wyślizguje się z dłoni. Średnica umożliwia włożenie do większości uchwytów samochodowych i rowerowych.

  • Pojemność: 0,55 Litra
  • Średnica: 6,7 cm
  • Wysokość: 28 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne - wolne od BPA
  • Utrzymanie temperatury zimnego napoju: 9 godziny*
  • Można myć w zmywarce

Przyjmuje się, iż osoby dorosłe oraz dzieci o masie ciała powyżej 40 kg, średnio na 1 kg masy powinny wypijać 30-35 ml wody. Osoba o masie ciała wynoszącej 70 kg powinna spożywać około 2.25 Litra wody dziennie.

* Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Butelka termiczna, stalowa na wodę, czerwona Aladdin 0,55 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  17-06-2020   Marek

ok


Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@