Butelka stalowa na wodę Fresco Twist&Go Hybrid Aladdin 0,6 Litra, czerwona

Kod produktu: 10-02863-004
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Butelka stalowa na wodę Fresco Twist&Go Hybrid marki Aladdin o pojemności 0,6 litra. Stal nierdzewna i podwójne ścianki (izolacja próżniowa) wykorzystane do jej produkcji utrzymują temperaturę zimnej wody lub napoju, aż do 8 godzin (z lodem jeszcze dłużej).

Szyjka butelki wyprodukowana z nowoczesnego, ekologicznego tworzywa Tritan™ - kopoliester, niezawierającego związku chemicznego BPA - czysty i zdrowy dla Ciebie oraz środowiska.

Wyposażona w szczelne zamknięcie w postaci nakrętki oraz odkręcanej szyjki przez co jest łatwa w czyszczeniu i napełnianiu. Dzięki szerokiemu otworowi uzyskanemu po odkręceniu szyjki, bez problemu dorzucisz do jej wnętrza lód czy cytrynę. Takie rozwiązanie pozwoli Ci również na jej łatwiejsze i dokładniejsze umycie.

Osoby dorosłe oraz dzieci o masie ciała powyżej 40 kg, średnio na 1kg powinny wypijać 30-35 ml wody. Osoba o masie ciała wynoszącej 70 kg powinna spożywać dziennie około 2.25 Litra wody.

  • Pojemność: 0,6 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna Thermavac, tworzywo sztuczne Tritan™ wolne od BPA - nie pochłania zapachów, nie rozwijają się na nim drobnoustroje, jest lekki i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia i działania promieni UV
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@