Zaparzacze i kawiarki do kawy Bialetti

Kategoria została usunięta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Bialetti kawiarki i zaparzacze do kawy

Kawiarki i zaparzacze do kawy Bialetti to synonim nadzwyczajnego designu i wieloletniej tradycji. Ekspresy typu Moka Express Bialetti są najczęściej wybieranymi kawiarkami na świecie!

Pierwsza kawiarka do kawy Bialetti wprowadziła na rynek już w 1933 roku. Niepowtarzalny smak świeżego espresso i prostota przygotowania, zrewolucjonizowały rynek kawy i kultury picia.

We Włoszech, gdzie kuchnia jest sercem każdego domu, gdzie gotowanie jest pasją każdego, a posiłki łączą przyjaciół i rodzinę, Bialetti znajduje się w 9/10 gospodarstw domowych.

Moka Express Bialetti - rewolucja w parzeniu kawy

Dlaczego? Ponieważ prawdziwy Włoch ma gotowanie w swojej duszy. I podobnie jak kawiarka Moka Express zaprojektowana przez Alfonso Bialetti, zrewolucjonizowała sztukę parzenia kawy, firma nadal starannie opracowuje innowacje i od prawie wieku rozwija sztukę parzenia kawy.

Parzenie kawy - styl życia

Bialetti to wiodąca marka, znana na całym świecie, ponieważ jej produkty są zawsze najwyższej jakości, są proste, funkcjonalne i wnoszą piękno do Twojego domu. Zaawansowane technologie i wyjątkowa stylistyka, łączą się, aby stworzyć proste w użyciu i po prostu piękne produkty.

Dziś rodzina produktów Bialetti mocno się rozrosła. Dostarcza mnóstwo stylów i kolorów na rynek. Ale włoskie dziedzictwo i pasja do gotowania i parzenia kawy widoczna jest w każdej linii produktów.

NEWSLETTER
@