Akcesoria piknikowe

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Multi-tool VW T1 Bus czerwony

129,90 zł
produkt niedostępny

Scyzoryk VW Beetle niebieski

129,90 zł
produkt niedostępny

Nożyk do grzybów Porcino Legnoart buk

219,00 zł
produkt na zamówienie

Piknik to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania czasu wolnego. Nie wymaga dużych nakładów ani nawet czasu – wystarczy wolne popołudnie i krótka podróż za miasto, a czasem i do parku położonego w jego obrębie.

Co wziąć na piknik?

Odpoczynek na świeżym powietrzu, przewidujący też posiłek w towarzystwie drugiej połówki albo rodziny, wymaga odrobiny przygotowania. Obowiązkowym wyposażeniem jest oczywiście koc, który umożliwi siedzenie wygodnie na trawie. Zastanawiając się, co wciąć na piknik, warto pomyśleć też o ewentualnej zmianie pogody, jak i o tym, dokąd i jak daleko od domu się wybieramy. W lesie możemy jednocześnie pomyśleć o zbieraniu grzybów czy różnych jagód w sezonie. Dobrze mieć też pelerynę od deszczu, gdyby złapał nas nieoczekiwanie.

Koce piknikowe – jakie wybrać?

Dostępne są najróżniejsze koce, maty i ręczniki. Każdy z tych przedmiotów ma swoje przeznaczenie. Koce piknikowe powinny nie tylko cieszyć oko, ale i spełniać praktyczne funkcje. Spodnia warstwa z mocnej folii zapobiegnie przenikanie wilgoci z ziemi czy zebranej na trawie rosy. Dzięki niej będzie nam cieplej i nie pobrudzimy ubrań. Co do kolorów, to warto połączyć ich efektowne zestawienie z ciemnymi odcieniami, na których nie będzie tak szybko widać plam. Akcesoria piknikowe mogą być zarówno praktyczne, jak i równocześnie bardzo stylowe.

NEWSLETTER
@