Akcesoria do pieczenia mięs

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zestaw do steków Mastrad

579,90 zł
produkt niedostępny

Termometr do steków Mastrad

199,90 zł
produkt niedostępny

Prasa do hamburgerów Kuchenprofi

89,90 zł
produkt niedostępny

Koszyk do grillowania Kuchenprofi

99,90 zł
produkt niedostępny

Nożyce do drobiu Profi Kuchenprofi

173,90 zł
produkt niedostępny

Nożyce do drobiu OXO Good Grips

141,00 zł
produkt niedostępny

Sznurek kuchenny OXO Good Grips

33,00 zł
produkt niedostępny

Igły do rolad Kuchenprofi 4 sztuki

23,90 zł
produkt niedostępny

Akcesoria do pieczenia mięs

Niezbędne kuchenne przybory pozwalają przygotować każdą potrawę z mięsa tak, aby była delikatna i soczysta oraz nasycona wyrazistym smakiem. Akcesoria do pieczenia mięs czołowych światowych producentów ułatwią przyrządzanie dań z mięs i drobiu, usprawniając pracę w kuchni. Oferowane produkty są trwałe i niezawodne.

Termometry do pieczeni

Doskonałej jakości termometr do pieczeni jest niezbędny, by dobrze przygotować mięso. Od jego rodzaju oraz wielkości zależy, jakiej wymaga temperatury. Zwykły termometr w piekarniku nie da precyzyjnych informacji, jaką duża pieczeń ma temperaturę w środku. Pipeta do sosów i marynat umożliwi wygodne polewanie mięsa własnym sosem podczas przyrządzania, dzięki czemu będzie ono soczyste i delikatne. Separator do tłuszczu usunie jego nadmiar przed podaniem sosu na stół, znakomity będzie także do zup gotowanych na mięsnym wywarze. Dzięki pozbyciu się nadmiaru tłuszczu każda potrawa będzie lżejsza i zdrowsza.

Przyrządy do marynowania i faszerowania mięs

Różne akcesoria do mięs niezbędne są do przygotowania potraw marynowanych z aromatycznymi ziołami i dodatkami oraz wzbogacanych warzywami i serami. Szpryca do faszerowania mięs ułatwi wykonanie tej czynności. Pomocne w kuchni okażą się przyrządy do marynowania, szpile do szaszłyków i rolad, obręcze do rolad. Niezbędne do pieczenia są także ruszty, doskonałej jakości tace do grillowania oraz narzędzia takie jak uchwyt do krojenia pieczeni, gdy będzie już gotowa.

NEWSLETTER
@