Filiżanki do kawy i herbaty, miseczki 58Products

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Uśmiechnięte miseczki porcelanowe

Od momentu stworzenia w 1998 r. firmy zajmującej się animacją komupterową, twórcy FIFTYEIGHT 3D, mieli jedno marzenie. Marzenie by niezliczonym, wymyślnym ideom i pomysłom, tworzącym się w ich głowach nadać bardziej wymierną formę i stworzyć typową dla nich kolekcję ciekawych i unikatowych produktów.

Reklama, na którą dostali zlecenie przyczyniła się do realizacji tego marzenia. Na potrzeby zlecenia stworzyli animację mówiącego kubka do herbaty i od niego wszystko się zaczęło. Postanowili stworzyć go w fizycznym wymiarze. I tak powstała kolekcja obejmująca miseczki, filiżanki porcelanowe, dzbanek, deseczki do krojenia, wszystko o różnorodnej mimice twarzy. Filiżanki do kawy 58Products i filiżanki do herbaty to połączenie funkcjonalności i desingu.

Gdy w grę wchodzi tworzenie nowych produktów, zawsze dbają by innowacyjność i zachwycająca forma spotkała się z najwyższą jakością. Troska o właściwą produkcję niesie za sobą troskę o środowisko. Jak sami twierdzą, nie chcą by przez nierozważne podchodzenie do ekologii ich wnuki miały zadąsane minki jak dziś ich miseczki :)
Miseczki porcelanowe marki 58Products będą cieszyły swym widokiem przez długi czas.

NEWSLETTER
@