Wyciskarka do cytrusów z dźwignią Kitchen Craft kremowa

Kod produktu: LNJUICERCRE
Kitchen Craft
CENA 263,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
zamówienia telefoniczne
w godz. od 8:30 do 16:30 tel. 515 516 530
koszty wysyłki od 8,90 zł
14 dni na zwrot produktu

Opis produktu

Świeże soki w diecie dzieci i dorosłych są niezbędne do prawidłowego odżywiania. Dostarczają mnóstwa cennych witamin i minerałów, wspomagają odchudzanie, a co najważniejsze są zdrowe, bo nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Ponadto świeże soki z pomarańczy czy grejpfrutów mają prawdziwy smak owoców cytrusowych w odróżnieniu od tych kupowanych w kartonikach.

Ręczna wyciskarka do cytrusów z dźwignią Kitchen Craft to świetny przyrząd, który pozwoli na codzienne przygotowanie świeżej porcji napoju. Służy do wyciskania soku z pomarańczy, cytryn, limonek oraz grejpfrutów. Posiada zdejmowany pojemnik na sok wykonany ze stali nierdzewnej oraz sitko zapobiegające wpadaniu miąższu i pestek do pojemnika.

Dźwignia posiada maksymalny nacisk około 360 kg (można ją myć w zmywarce). Trwała metalowa podstawa  jest proszkowo powlekana warstwą lakieru, można ją czyścić przecierając wilgotną ściereczką. Wyciskarka do cytrusów z dźwignią Kitchen Craft utrzymana w stylu retro jest praktyczna, elegancka i  ponadczasowa. 

  • Materiał: stal nierdzewna, metal malowany proszkowo
  • Dźwignia o specjalnym przełożeniu - maksymalny nacisk ok. 360 kg

Kategorie, w których występuje produkt: