trzepaczki

Trzepaczka silikonowa skręcana Cuisipro

Profesjonalna trzepaczka kuchenna z wyjątkowym poskręcanym kształtem strun, dzięki czemu Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Bezpieczny silikon, którym pokryte są struny nie rysuje i nie drapie powierzchni naczyń. Zastosowanie silikonu sprawia, że trzepana masa nie przywiera do trzepaczki, wystarczy podnieść trzepaczkę, a cała masa ścieknie do naczynia. Odporna na temperaturę do 300oC.

  • Długość: 25 cm
  • Ilość strun: 5
Trzepaczka kuchenna z kulką Cuisipro

Stalowa trzepaczka kuchenna z kulką marki Cuisipro. Z taką trzepaczką ubijanie jajek czy śmietany będzie znacznie łatwiejsze! Duża ilość strun oraz innowacyjnie umieszczenie wewnątrz stalowej kulki sprawiają, że mieszanie składników oraz ich napowietrzanie jest o wiele szybsze i dokładniejsze niż przy użyciu tradycyjnych ubijaczek. Posiada zawieszkę, dzięki czemu łatwo umieścimy ją na haczyku wśród innych podręcznych akcesoriów kuchennych. Całość wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

  • Długość: 25,4 cm
Trzepaczka kuchenna silikonowa płaska Cuisipro

Trzepaczka kuchenna płaska marki Cuisipro. Profesjonalna trzepaczka z wyjątkowym płaskim kształtem strun, dzięki czemu Twoja praca będzie bardziej efektywna. Bezpieczny silikon, którym pokryte są struny nie rysuje i nie drapie powierzchni naczyń. Zastosowanie silikonu sprawia, że trzepana masa nie przywiera do trzepaczki, wystarczy podnieść trzepaczkę, a cała masa ścieknie do naczynia. Odporna na temperaturę do 300oC.

  • Długość: 25 cm