Talerz porcelanowy kwadratowy Revol Basalt

Kod produktu: 646596
CENA: 116,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Kwadratowy talerz porcelanowy do serwowania różnego rodzaju dań. Duże wymiary umożliwiają podanie dużego, podwójnego hamburgera czy mocno wypieczonego steku. Tak, jak pozostałe naczynia z serii Revol Basalt, wygląd talerza stylizowany jest na czarny, bazaltowy kamień. Naczynia porcelanowe z tej serii dostosowane są do kontaktu z żywnością, nie zawierają w swoim składzie żadnych związków chemicznych niebezpiecznych dla ludzi oraz środowiska. Dzięki technologii wypalania w temperaturze 1320st.C ich powierzchnia nie posiada porów, dzięki czemu nie absorbują tłuszczów i bakterii, są odporne na zarysowania i obtłuczenia. Można jest stosować w piekarnikach w temperaturze do 300st.C. Zachowują odporność także na niskie temperatury do -20st.C. Można je myć w zmywarkach i stosować w kuchenkach mikrofalowych. 

Revol to naczynia ceramiczne projektowane oraz produkowane we Francji, od ponad 220lat w tej samej fabryce. Revol, jako jedyna firma w świecie produkuje ceramikę kulinarną z czarnej pasty porcelanowej.

  • Wymiary: 25 x 25 x 0,7cm
  • Materiał: porcelana
  • Można myć w zmywarce
  • Wyprodukowano we Francji

Kategorie, w których występuje produkt:

NEWSLETTER
@
(function (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//ad.velgid.com/script/9xquqi5h9ek6ifmcv6qewg"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'velgid'));