adventure

Torebka rozgrzewająca płatek śniegu Sagaform

Torebka rozgrzewająca w kształcie płatku śniegu marki Sagaform sprawi, że w szybki sposób ogrzejemy nasze zmarznięte dłonie. Jak ona działa? Po pstryknięciu blaszką ciecz, która wypełnia torebkę stopniowo twardnieje i nagrzewa się. Długo utrzymuje ciepło, dzięki czemu możemy cały czas grzać nią ręce. Torebka ma niewielkie rozmiary co pozwala na noszenie jej zawsze w torebce. Sprawdzi się na wycieczkach, piknikach, grillu, ale również dłuższych spacerach lub zakupów chłodniejsze dni. Aby torebka nadawała się do ponownego użycia, należy gotować ją przez 10 minut.

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Średnica: 10,5cm
Nóż i torba do zbierania grzybów Sagaform Adventure

Podstawowy zestaw grzybiarza składający się z nożyka i torby na grzyby. Przyda się podczas każdej wyprawy. W skład zestawu wchodzi nożyk z drewnianą rączką wyposażony w specjalny pędzelk do oczyszczania grzybów oraz torba, której dwie boczne ścianki i spód wykonane są z siatki, dzięki czemu zapewnony jest odpowiedni przepływ powietrza. Dodatkowo wewnątrz torby umieszczono podziałki przypinane rzepem, co daje możliwość rozkładania grzybów do 2,3 lub 4 komór.

  • Nożyk:

Długość: 14 cm Ostrze: stal nierdzewna Rękojeść: lite, lakierowane drewno Pokrowiec: gruby nylon

  • Torba:

Wymiary: 26x33x16

Materiał: poliester

Nóż do grzybów w pokrowcu Sagaform

Nóż do grzybów czyli praktyczny kozik dla grzybiarzy w pokrowcu. Ostrze noża wykonane ze stali nierdzewniej pozwoli jednym ruchem odciąć nóżkę grzyba. Natomiast dzięki pędzelkowi umieszczonemu na końcu drewnianej rękojeści od razu usuwamy zabrudzenia. Pokrowiec można przypiąć do paska.

  • Długość: 14cm